0212 643 88 98 - 97 - bilgi@byaygungayrimenkul.com
KURUMSAL

Hakkımızda

BY AYGÜN GAYRİMENKUL İNŞ. TİC. A.Ş. Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen By Aygün Gayrimenkul; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. By Aygün Gayrimenkul, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine gayrimenkul alanlarında geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan By Aygün Gayrimenkul, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
BY AYGÜN GAYRİMENKUL İNŞ. TİC. A.Ş. Marmara Cad. Üçler Sit. A Blok No:2 D:3 Haznedar - Güngören / İstanbul Tel: 0212 643 88 98 - 97 Gsm: 0552 566 00 55 E-posta: bilgi@byaygungayrimenkul.com Web: www.byaygungayrimenkul.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.